Pozvánka: Startup Weekend už tento víkend v Praze

V pátek začíná v novém prostoru Node5 na Smíchově Startup Weekend Prague — a ještě je místo! Mimochodem, kromě hlavní ceny bude i speciální drobnost pro nejlepší využití kterékoliv Google API. — Filip Hráček


Jedna z největších globálních akcí pro začínající podnikatele a start-upy přichází poprvé do Čech a ty můžeš být u toho. Startup Weekend je nezisková akce, která spojuje podnikatele různých zaměření, od software vývojářů, marketingových odborníků, designerů, po další startup nadšence, aby společně vytvořili nové firmy za 54 hodin. Z nápadů účastníků se vyberou ty nejlepší, kolem kterých se vytvoří týmy. Ty budou nápad během víkendu rozvíjet za pomoci zkušených podnikatelů a mentorů. Víkend vyvrcholí finálními prezentacemi projektů před obecenstvem, odbornou porotou a investory.

„Vítězství Startup Weekendu nastartovalo můj život novým směrem!“
(Petr Bela, tým Studentive, vítěz SW Bratislava 2011)

Máš šikovný ruce? Pokud tě láká podílet se na budování inovativní firmy, přijď a zapoj se do týmu jako programátor, designer, ekonom nebo marketer a vyzkoušej si podnikání na vlastní kůži! Máš geniální nápad? Doraž na akci s vlastním nápadem a ověř ho v praxi! Nebo už s týmem vyvíjíte produkt a chcete feedback od profíků? Celým víkendem tě budou provázet zkušení mentoři a úspěšní podnikatelé, kontakty na ně se určitě budou někdy hodit. Přislíbená je účast Ondřeje Bartoše, Filipa Hráčka ale i dalších známých osobností, včetně několika mentorů ze zahraničí.

Zaregistruj se ještě dnes a využij slevové akce -20% z ceny vstupenky pro GUG a zapoj se naplno na http://prague.startupweekend.org/tickets/.

Těšíme se na Tebe!

Zdrojový článek se nachází na serveru Google Blog ČR.

Komentáře uzavřeny

Doporučujeme

Ucelenou nabídku hromadných slev naleznete na slevovém portálu Slevy4U.cz.

Široký výběr grafických webových šablon pro tvorbu Vaší webové prezentace.

Pokud nevíte, co je to za nevyžádaný hovor, či kdo volal, zkuste službu KdoMiVolal.cz.

Nejvyšší mrakodrapy a budovy na světě a v ČR.

Zákaznická podpora od EMEA

Rychlá diagnostika a řešení problémů díky službě WebEx Support Center.

Hypotéky Břeclav

Zprostředkujeme vám nejvýhodnější hypotéku