4CZ
Tak trochu jiný web…

Pozvánka: Startup Weekend už tento víkend v Praze

V pátek začíná v novém prostoru Node5 na Smíchově Startup Weekend Prague — a ještě je místo! Mimochodem, kromě hlavní ceny bude i speciální drobnost pro nejlepší využití kterékoliv Google API. — Filip Hráček


Jedna z největších globálních akcí pro začínající podnikatele a start-upy přichází poprvé do Čech a ty můžeš být u toho. Startup Weekend je nezisková akce, která spojuje podnikatele různých zaměření, od software vývojářů, marketingových odborníků, designerů, po další startup nadšence, aby společně vytvořili nové firmy za 54 hodin. Z nápadů účastníků se vyberou ty nejlepší, kolem kterých se vytvoří týmy. Ty budou nápad během víkendu rozvíjet za pomoci zkušených podnikatelů a mentorů. Víkend vyvrcholí finálními prezentacemi projektů před obecenstvem, odbornou porotou a investory.

„Vítězství Startup Weekendu nastartovalo můj život novým směrem!“
(Petr Bela, tým Studentive, vítěz SW Bratislava 2011)

Máš šikovný ruce? Pokud tě láká podílet se na budování inovativní firmy, přijď a zapoj se do týmu jako programátor, designer, ekonom nebo marketer a vyzkoušej si podnikání na vlastní kůži! Máš geniální nápad? Doraž na akci s vlastním nápadem a ověř ho v praxi! Nebo už s týmem vyvíjíte produkt a chcete feedback od profíků? Celým víkendem tě budou provázet zkušení mentoři a úspěšní podnikatelé, kontakty na ně se určitě budou někdy hodit. Přislíbená je účast Ondřeje Bartoše, Filipa Hráčka ale i dalších známých osobností, včetně několika mentorů ze zahraničí.

Zaregistruj se ještě dnes a využij slevové akce -20% z ceny vstupenky pro GUG a zapoj se naplno na http://prague.startupweekend.org/tickets/.

Těšíme se na Tebe!